LM10

Efektivní sledování osobních a nákladních vozidel

Sledování včetně monitorování paliva

Pokud chcete monitorovat i stav nádrže nebo jiné veličiny - tato jednotka je právě nejvhodnější.

Vhodná pro montáž do osobních i nákladních vozů, dodávek, lodí, stavebních strojů, zemědělských strojů.

LM 10 je pokročilejší GPS jednotka, která se perfektně hodí, když potřebujete vědět přesnou lokaci pohybujícího se objektu. Zařízení obsahuje vyspělejší GPS modul, který v jeden moment dokáže přijímat signál z 20 a více satelitů.

Je zlatým středem, jelikož splňuje i další požadavky zákazníku jako např. identifikaci řidičů, sledování teploty v nákladovém prostoru či přesné monitorování paliva.

Zařízení se slevou při odběru 3ks a více
Máte 3 vozidla a více? Zařízení od nás dostanete se slevou. Platíte pouze měsíční paušál, zahrnující všechny poplatky včetně přenosu dat.
jednorázově zaplatím
Zařízení4 100 CZK / vozidlo
Montáž1 350 CZK / vozidlo
Aktivace680 CZK / vozidlo
měsíčně platím dle regionu využití přenosu dat
Tarif CZ200 CZK / vozidlo / měs.
Tarif EU275 CZK / vozidlo / měs.
Tarif Svět333 CZK / vozidlo / měs.
Mám jedno nebo 2 vozidla
jednorázově zaplatím
Zařízení6 100 CZK / vozidlo
Montáž1 350 CZK / vozidlo
Aktivace680 CZK / vozidlo
měsíčně platím dle regionu využití přenosu dat
Tarif CZ200 CZK / vozidlo / měs.
Tarif EU275 CZK / vozidlo / měs.
Tarif Svět333 CZK / vozidlo / měs.

Poloha v reálném čase

Získejte okamžitý přesný přehled o pohybu Vašich vozidel, včetně historie, automatické knihy jízd a výpočtu stravného. Při ztrátě signálu systém automaticky doplní trasy.

Identifikace řidičů

Velmi žádanou funkcí je identifikace řidiče s pomocí RFID či Dallas čipů. Získáte tak absolutní přehled, kdo s Vaším vozidlem právě jede. Tuto funkci lze doplnit i o blokaci motoru bez identifikace — vozidlo tedy logicky nelze nastartovat, pokud nedojde k přiložení čipu a správné identifikace oprávněnou osobou.

Přesnější kniha jízd

Připojením příslušenství — přepínače soukromá / služební jízda bude v knize jízd automaticky označena trasa. V rámci propojení s řídicí jednotkou vozidla je také zjišťován aktuální stav tachometru bez odchylek, jelikož data jsou čerpána přímo z vozidla.

Monitorování paliva

U většiny osobních a nákladních vozidel jsme schopni vyčíst spotřebované litry vozidlem z řídicí jednotky motoru a kalkulovat tedy průměrnou spotřebu. Navíc je k dispozici i hodnota stavu hladiny paliva v nádrži vozidla, která u osobních vozidel bývá velmi přesná a u nákladních vozidel je nutno počítat s odchylkami.

Interní baterie

Součástí je integrovaná baterie s výdrží až 5h, která zařízení udržuje při životě pokud dojde k odpojení od externího napájení. Dále je zaslána SMS notifikace o odpojení.

Variabilita příslušenství

Jsme schopni připojit externí periférie typu teplotní čidla pro chladící boxy, dveřní senzory, siréna. Většinu lze ovládat na dálku s pomocí SMS příkazů.