LM6

Efektivní sledování všech vozidel

akční
časově
omezená
nabídka

Základní sledování

Pokud potřebujete vidět pouze polohu vozidla - tato jednotka je právě nejvhodnější.

LM 6 je standardní GPS modul sledování vozů pro nejširší skupinu zákazníků.

Vhodná pro montáž do osobních i nákladních vozů, dodávek, lodí, stavebních strojů, zemědělských strojů.

Je vybavený vibračním senzorem, který dokáže detekovat jakoukoliv neoprávněnou manipulaci s vozem. Dále je možné připojit SOS tlačítko, kterým si řidič může snadno přivolat pomoc v případě krizových situací.

Jednotka umožňuje také zablokování nastartování motoru na dálku pro zamezení krádeže.

Zařízení zdarma při odběru 3ks a více
Máte 3 vozidla a více? Zařízení od nás dostanete zcela zdarma. Platíte pouze měsíční paušál, zahrnující všechny poplatky včetně přenosu dat.
Akční časově omezená nabídka za 1,- platí pouze pro nové zákazníky. Pro více informací, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení.
jednorázově zaplatím
Zařízení1 CZK / vozidlo
Montáž1 000 - 2 000 CZK / vozidlo
Aktivace680 CZK / vozidlo
měsíčně platím dle regionu využití přenosu dat
Tarif CZ200 CZK / vozidlo / měs.
Tarif EU275 CZK / vozidlo / měs.
Tarif Svět333 CZK / vozidlo / měs.
Mám jedno nebo 2 vozidla
jednorázově zaplatím
Zařízení5 500 CZK / vozidlo
Montáž1 000 CZK / vozidlo
Aktivace680 CZK / vozidlo
měsíčně platím dle regionu využití přenosu dat
Tarif CZ200 CZK / vozidlo / měs.
Tarif EU275 CZK / vozidlo / měs.
Tarif Svět333 CZK / vozidlo / měs.

Poloha v reálném čase

Získejte okamžitý přehled o pohybu Vašich vozidel, včetně historie, automatické knihy jízd a výpočtu stravného. Při ztrátě signálu systém automaticky doplní trasy.

Blokace motoru

Součástí montážní sady je i relé pro zablokování přívodu paliva či imobilizéru. Vše lze ovládat pomocí SMS příkazů. Motor lze vypnout, v případě, že vozidlo se pohybuje rychlostí nižší než 5km/h a nemá zařazený rychlostní stupeň.

Jednoduchá instalace

Montáž zařízení LM6 je velmi jednoduchá. Připravené vodiče lze zapojit do elektrické soustavy s rozsahem 9—36V. V praxi se jedná o připojení napájení – kladného, záporného vodiče. Volitelně lze zapojit i identifikaci motoru či blokaci nastartování.

Citlivý alarm

Velmi citlitvý zabudovaný senzor pohybu Vás včas upozorní před neoprávněným vniknutím či odtažením vozidla. Konfigurací na Vaše tel. číslo bude uskutečněn telefonický hovor a nebo odeslána SMS zpráva.

Interní baterie

Součástí je integrovaná baterie s výdrží až 8h, která zařízení udržuje při životě pokud dojde k odpojení od externího napájení. Dále je zaslána SMS notifikace o odpojení.

Přesný GPS modul a interní pameť

V praxi pracujeme s odchylkou +/- 3m — jsme tedy schopni rozpoznat, ve kterém pruhu na dálnici se Vaše vozidlo pohybuje či u kterého stojanu na čerpací stanici právě stojí. Pokud dojde ke ztrátě mobilního signálu, data jsou ukládána do interní paměti a následně jsou odeslána, s tím, že trasa je pak kompletně zpětně zrekonstruována.