O nás

LogiMap je společnost, která se snaží pomoci lidem a organizacím efektivně spravovat jejich majetek, s využitím nejnovější komunikační technologie. Naším hlavním cílem je poskytovat vysoce kvalitní služby. Díky tomu můžeme garantovat klid a pohodu našim klientům. Společnost se skládá z profesionálního týmu se silným pozadím v komunikačních technologiích (GSM, 3G, GPS), v elektronice a softwarových systémech.

Naše vize

Růst a vysoká úroveň vývoje v oblasti dopravní telematiky.

Naše přednosti

  • Pokrokové služby a vysoce kvalitní produkty.
  • Zodpovědnost k zákazníkovi a zaměstnancům.
  • Dlouhodobý a solidní partnerský vztah.

Strategické cíle a směr naší práce

  • Nepřetržitě vylepšovat kvalitu našich systémů
  • Předvídat a mít žádosti klientů vždy na prvním místě
  • Systematicky vylepšovat kvalifikaci našich zaměstnanců
  • Držet se zodpovědnosti vůči každému zaměstnanci podle jeho úkonů a dovednosti

Technická podpora

Víme, jak důležité je poskytnout všechny potřebné informace, co nejrychleji. Avšak informace by neměla být obstarána nejenom rychle, ale také kvalitně podána. Pokud máte speciální žádost, náš tým je připraven Vám pomoci. Stačí kontaktovat naši technickou podporu, která za Vás problém vyřeší.

Naše řešení

LogiMap webová platforma

LogiMap je v současné době moderní webovou platformou pro sledování vozidel, za pomocí technologií GPS / GLONASS / GSM. Platforma umožňuje sledování a spravování vašeho vozového parku 24 hodin denně.
Prvním krokem je přihlášení do našeho systému z jakéhokoli počítače, připojeného k internetu za pomocí přiděleného hesla.

Okamžitě můžete sledovat potřebné informace
  • pozice vozidla, historii tras, pracovní dobu řidiče
  • spotřebu paliva, hladinu paliva v nádrži
  • další informace zobrazené za pomocí reportů a diagramů

Dále Vás systém může informovat, kdy vozidlo dorazí na danou destinaci, informovat Vás o nízkém stavu baterie, překročení rychlosti, krádeži paliva nebo změny teploty. Tato platforma je jednoduchá na používání nejenom pro profesionály, ale i pro začátečníky v logistice. Vyvinuli jsme systém LogiMap, aby pomohl vyřešit všechny požadavky – každý zde najde vše, co je potřebné správu vozového parku.

Proč LogiMap?

Kompletní řešení

LogiMap vytváří a poskytuje kompletní řešení pro monitorování dopravy. Řešení integruje sledování a zároveň kontrolu stavu objektů, která nám umožňuje dodávat komplexní a kvalitní služby.

Expertní úroveň v dopravní telematice

Vzhledem k vysoké kvalifikaci našich zaměstnanců jsme úspěšně realizovali řadu komplexních projektů v rámci ČR. Společnost se angažuje v několika odvětvích dopravy – expresní, kamionová, lodní.

Partnerské vztahy jsou založeny na důvěře

Máme zájem o dlouhodobé vztahy, které jsou založeny na důvěře, spolupráci a odpovědnosti.

Pracujeme pro naše klienty

Naše technologie je navržena pro zlepšení podnikání a nejlepší odměnou pro zaměstnance společnosti LogiMap - je Vaše spokojenost.

Efektivní komunikace na všech úrovních

Naši manažeři a zaměstnanci technické podpory jsou vždy připraveni hovořit přímo s pracovníky Vaší společnosti, a tím zajistit včasnou komunikaci a přesné informace. Pracujeme na osvědčených postupech v historii IT podnikání.

Poradíme Vám s výběrem!
Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme,
až budete mít volno a zašleme Vám podrobnou kalkulaci.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely zpětného kontaktu. Údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.