LM OBD

Pro nová vozidla, jednoduchá montáž

Základní sledování

Pokud máte nové vozidlo v záruce, chcete velmi jednoduchou montáž a potřebujete vidět pouze polohu vozidla - tato jednotka je nejvhodnější.

Výhodou je velmi jednoduchá montáž, která spočívá pouze v připojení zařízení do diagnostického konektoru vozidla (OBD-II).

Zařízení je velmi variabilní a lze jej provozovat v rozsahu 9-36V (osobní a nákladní vozidla).

Je tedy vhodné pro nenáročné zákazníky, kteří nepotřebují skrytou montáž. Součástí je i analýza výkonu a monitorování spotřeby paliva.

Ceník
jednorázově zaplatím za vozidlo
Zařízení2 500 CZK / vozidlo
Registrace680 CZK / vozidlo
měsíčně platím za vozidlo dle regionu využití přenosu dat
Tarif CZ200 CZK / vozidlo / měs.
Tarif EU250 CZK / vozidlo / měs.
Tarif Svět333 CZK / vozidlo / měs.
Chci VIP slevu

Poloha v reálném čase

Získejte okamžitý přehled o pohybu Vašich vozidel, včetně historie, automatické knihy jízd a výpočtu stravného. Při ztrátě signálu systém automaticky doplní trasy.

Zachování záruky

Připojením zařízení do diagnostického konektoru neporušujete tovární záruku vozidla od výrobce.

Plug'n'play

Zařízení Vám zašleme poštou již predkonfigurované, pouze jej zapojíte do diagnostického konektoru. Pokud máte obavu z toho, že jej nelze dobře skrýt — máme pro Vás speciální prodlužovací kabel.

Sledování spotřeby

U většiny osobních vozidel jsme schopni vyčíst spotřebované litry vozidlem z řídicí jednotky motoru a kalkulovat tedy průměrnou spotřebu.

Interní baterie

Součástí je integrovaná baterie s výdrží až 5h, která zařízení udržuje při životě pokud dojde k odpojení od externího napájení.

ECO Analýza výkonu

Data o stavu motoru využíváme a vytváříme report o tom, jakým stylem řidič s vozidlem jede. Sledovat lze otáčky motoru či polohu plynového pedálu. Odhalíte tedy, který řidič jezdí úsporněji.